Spam

Spam toleruję tylko w tej zakładce. Możecie tutaj zostawić link do swojego bloga, spisu itd. 
Od razu zastrzegam, że wchodzę tylko na blogi: ocenialnie, spisy, katalogi itd.; własne, autorskie opowiadania; o tematyce mangi i anime: najlepiej Naruto oraz Fairy Tail.
Nie obiecuję, że wejdę na każdy i zgłoszę się/przeczytam/skomentuję. Musi mnie coś naprawdę zaciekawić.
Też ze względu na coraz mniej czasu, coraz rzadziej komentuje blogi, więc proszę o wyrozumienie.

27 komentarzy:

 1. Ten.. No.. Więc tak :D. W wolnej chwili zapraszam na mojego bloga, jeśli masz ochotę ;) ---> http://naruto-oitsuku-yume.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoje zgłoszenie zostało zaakceptowane i opublikowane. Bardzo dziękuję za dołączenie swojego bloga do Lapidarium Narutowskiego. Pozdrawiam i zachęcam do zgłaszania nowych rozdziałów!

  OdpowiedzUsuń
 3. On był tylko wspomnieniem jej nędznej duszy,która w nic nie wierzyła.Ona dla niego była wszystkim,ale zniknęła.Zostawiła go i poszła dalej w ten pełny bólu świat.
  Po kilku latach wraca,lecz nie taka sama jak kiedyś.Stała się oschła,nie miła i obojętna na miłość.
  Po pewnym czasie odkrywa coś co może zmienić wszystko o 360 stopni.Bajeczki dla dzieci stały się prawdą.ONI jednak istnieją i chcą nadal zabijać.
  Dziewczyna będzie musiała jak najszybciej znaleźć rozwiązanie,inaczej może już nigdy nie powrócić do świata żywych.
  Historia pełna niebezpieczeństw,żądzy mordu,zagadek i śmiertelnych rozgrywek.A może znajdzie się miejsce na odrobinę miłości ?
  Zapraszam do http://sasuke-and-mizuri.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Tao jest jednym z dwunastu członków ExoPlanet. Jest bardzo wrażliwy i często nazywany przez swoich antyfanów "Wrażliwą Dupą", jednak próbuje nie zwracać na to uwagi. Zaczyna jedna to wszystko dostrzegać, kiedy w jego życiu pojawia się Samantha, ta dziwna dziewczyna, która kocha wszystkich z Exo oprócz niego. Czy może dziewiętnastoletnia dziewczyna zauważy w nim pięknego i naprawdę odważnego chłopaka, czy ciągle będzie mówiła o nim jako "Wrażliwej Dupie"?

  "Skoro oczy są odzwierciedleniem duszy, to dlaczego ten drań ma takie piękne?"

  Exo-Story.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. "Wtedy wszystko stało się czarne. Mrok pochłonął moją rodzinę i pozostawił mnie samą na pustkowiu. Oczy zaszkliły mi się pod wpływem emocji. Dlaczego? Nie wiem. Oprzytomniałam dopiero, gdy zobaczyłam światełko w tunelu. Biegłam w jego stronę…
  Obudziłam się tak samo jak co dzień. Oddychałam ciężko, a czoło miałam spocone. Choć jestem świadoma, że to był tylko sen, to nie żałuję.Nie warto oglądać się za siebie i myśleć o tym, co przyniesie jutro. Warto po prostu żyć chwilą."
  http://butterfliesinherhair.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Blogsfera jest pełna wspaniałych blogów, pewnie twój blog jest jednym z nich! Zapewne chciałabyś aby twoje blogi zostały zareklamowane na spisie? Tak? To świetnie trafiłam! Spis został stworzony z myślą o twoich blogach, które prowadzisz! Obojętnie z jakiej mangi używasz postacie, czy to z Naruto, czy Bleach'a, czy Shaman'a Kinga czy z innej mangi! Zapraszam do Zgłoszeń już teraz!

  Z pozdrowieniami
  Leyla :)

  spis-mangomanii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Serdecznie zapraszam na mojego bloga "Dylemat wielu kobiet: być różą czy kolcem?"
  Hanatara Hasuno nie jest typową dziewczyną z typowymi problemami. Wiele przeszła w przeszłości, ale nie poddała się... Nie poddała się zemście. Wyszła z tego, ale nigdy nie wybaczyła i wybaczyć nie ma zamiaru.
  Jednak mimo wszystko, los jest wredny.
  Ona jest dziewczyną po przejściach, ale czy słabą?
  On jest bezwzględnym mordercą, ale czy na pewno?
  Różni ich wszytko, a łączy wspólny cel.
  Link: http://roza-czy-kolec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. [SPAM]
  Sześcioro młodych przyjaciół wraca do miasteczka, gdzie wszystko się zaczęło. Niektórzy z nich szukają odpowiedzi na pytania związane z ich życiem, inni próbują w spokoju dożyć swoich ostatnich dni. Opowiadanie pełne tajemnic z przeszłości, żądzy miłości, próby odzyskania siebie. Jak potoczy się dalsza historia Niny, Piotra, Ani, Artura, Daniela i Luizy? Czy zdobędą to czego szukają?
  Wszystko na: http://wszystko-ma-swoj-poczatek-i-koniec.blogspot.com
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=roIV_nmTSWE
  Zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 9. [SPAM]
  Halo! Kto tam? Och, to jeden z tych blogów o Naruto, tak? Ale chwileczkę! Co się stanie, jeśli zaginie on wśród tych wszystkich witryn w sieci i zostanie on całkiem zapomniany? Nie martw się na zapas! Jeszcze dziś wpisz się do Dziennika Shinobi - Spisu Narutowskich Opowieści!

  OdpowiedzUsuń
 10. Http://shi-no-kisu-ss.blogspot.com
  Mam nadzieję, że zajrzysz.

  Co się stanie gdy on spojrzy tylko raz w jej oczy?
  Poczuję coś?
  Będzie szukać nieznajomej czy może będzie czekał, aż los da im się spotkać?
  Co on zrobi gdy dowie się, że miał okazję już nieraz okazje spotkać się z nią.
  Co ona w sobie kryje, że on się nią zaciekawił?

  Historia w większości pisana z perspektywy Sasuke

  OdpowiedzUsuń
 11. Spojrzałam na ciebie , a ty na mnie ,
  Wokół była ciemność i cisza.
  Gwiazdy świeciły na niebie ,
  Kiedyś Cię kochałam lecz ty mnie nie .
  Nie tolerowałeś tego uczucia.
  Wiem ,ono potrafi zgubić ,zawieść i skrzywdzić,
  Lecz , kiedy dopuścisz je do siebie,
  potrafi być piękne i niezniszczalne.
  Kiedyś mogłam śpiewać Ci kołysanki ,
  od nocy do rana nie prosząc o nic.
  Kiedyś pragnęłam Cię od zmierzchu do świtu .
  Kiedyś byłam nikim i ty byłeś przy mnie ,
  Teraz kiedy jestem kimś Ciebie przy mnie nie ma.
  Co noc pytam gwiazdy ,
  Gdzie ty jesteś ?
  Nawet one nie potrafią odpowiedzieć
  Lecz teraz kiedy Cię nie potrzebuje ,
  I przysparzasz mi kłopoty ,
  Swoim zachowaniem i czynami .
  Ty jesteś tu i teraz siedzisz obok mnie ,
  Cicho nucąc kołysankę .
  Razem leżymy zapatrzeni w gwiazdy ,
  A wiatr cicho szepcze :
  Oni kochają się .

  ss-spotkanie.blogspot.com


  Jeśli będziesz mogła wpadnij na mojego bloga

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam do siebie :) http://shi-no-kage.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Uwaga Spam!
  Zapraszam serdecznie na nowe opowiadanie, które rozpoczyna się kilka lat po zakończeniu Bitwi o Hogwart. Hermiona Granger niespodziewanie zostaje sama, bez grosza przy duszy, zdradzona przez przyjaciół a jej ukochany nie żyje. Jest przekonana, że to jego młodszy brat Draco Malfoy odpowiada za śmierć jej ukochanego decyduje się na zemstę. Gdy wkracza w życie Malfoya uświadamia sobie, że to nie on odpowiada za jej nieszczęście. Gdy na nowo zaczyna układać sobie życie dochodzi do niespodziewanej tragedii, a główną podejrzaną jest właśnie ona. Jak poradzi sobie Hermiona w nowej sytuacji? Czy Draco uwierzy w jej niewinność? Kto odpowiada za nieszczęścia wszystkich wokoło?
  Jeżeli jesteście ciekawi zapraszam serdecznie na nową odsłonę Dramione pt: "Gorzka Zemsta"
  Na adres bloga : http://amara-ultionis.blogspot.com!
  Autorka życzy przyjemnej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie przygotowałam żadnych zachęcających opisów, ale mam nadzieję, że samym komentarzem zachęcę Cię do wejścia na mojego bloga, przeczytanie prologu oraz wyrażenia swojej opinii. A więc zapraszam na http://shi-no-kage.blogspot.com/ :)
  Pozdrawiam.
  Kimishi.

  OdpowiedzUsuń
 15. Rosalie Green to wbrew pozorom silna, młoda kobieta, choć miewa wybuchowy charakter, przez który potrafi dostać nieźle po tyłku. Musi się nieźle pilnować, aby nie powiedzieć czegoś nieprzemyślanego. Ułożyła sobie życie, lecz los znów szykuje dla niej niespodzianki. Czy tym razem uniknie komplikowania sobie życia? Czy może zacznie walczyć o siebie i swoje życie? Czy spełni marzenia rodziców?
  http://just-one-spark-starts-a-fire.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Serdecznie zapraszamy na nowo powstałą ocenialnię opowiadań o tematyce m&a Naruto: http://ocenialnia-rinnegan.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Dzień dobry...
  Niezmiernie mi miło zaspamować Cię moim kochanym blogiem z opowiadaniem :)
  A więc po krótce:
  Opowiadanie jest o sile Nadziei i o tym jak niszczy cierpienie.
  Dziękuję i zapraszam :)
  Corona

  OdpowiedzUsuń
 18. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 19. projekt-noe.blogspot.com
  Ziemia jest na skraju wymarcia. Ludzie zapomnieli już jak wyglądała wcześniej. Nie pamiętają o sprawach, które kiedyś dla ich gatunku były niezwykle istotne. Kora mieszka w południowych okręgach. Popełniła w życiu wiele błędów, a kary za nie nic jej nie nauczyły...

  OdpowiedzUsuń
 20. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...
  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...
  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  [ melodie-serc.blogspot.com ]

  Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 21. „rainbow basketball” to blog z krótkimi, a niekiedy nawet długimi historyjkami o niesamowitych przeżyciach bohaterów anime Kuroko no Basket. Większość oneshotów, które znajdziecie na tym blogu będzie poświęcona sadyście i debilu – NijiHai; ananasowi i ćpunowi – MiyaHaya; zjebowi i bogowi – KiyoHana, ale nie zabraknie także innych paringów, takich jak: AkaFuri, AoKise, MidoTaka, KagaKuro czy nawet MuraHimu. Tak więc kończę i serdecznie zapraszam!

  adres bloga: http://rainbow-basketball.blogspot.com/
  jeśli nie interesuje cię ta tematyka, to po prostu olej! :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Serdecznie witam!
  Zapraszam w podróż po wspomnieniach i myślach Sasuke, przekazanych wprost od Niego. Wszystkie niepowodzenia, błędy i pomysły ujawnią się, a jego serce zostanie poddane próbie.. czy warto żyć wciąż tak samo?

  www.before-we-die-ss.blogspot.com

  Pozdrawiam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 23. Cześć. :)
  Chciałabym zaprosić do Katalogu Euforia! U nas powiadomisz o nowych rozdziałach oraz zamówisz ocenę bloga. A już w trakcie świąt rusza dział zamówień na zwiastuny. ;)

  http://katalog-euforia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Serdecznie zapraszam do Ministerstwa Mangowego, miejsca, w którym Twój blog będzie dobrze zareklamowany!
  link: http://ministerstwo-mangowe.blogspot.com
  Pozdrawiam, hanamiya.

  OdpowiedzUsuń
 25. Serdecznie zapraszam na mojego bloga, dopiero co powstał, ale mam nadzieję, że w najbliższym czasie coś się pojawi :)

  Blog to zbór miniaturek, opowiadających o życiu, licznych problemach, a także miłości.

  Zapraszam serdecznie na:

  http://tanczyc-w-deszczu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Bądź pozdrowiony, drogi Herosie!
  W imieniu całego zastępu informuję o dodaniu Twojego bloga do Nieba!
  Pozdrawiam, dziękuję za zgłoszenie i życzę, aby Twój blog wzniósł się na wyżyny blogosfery. ♥

  OdpowiedzUsuń
 27. Dobry wieczór!
  Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki i upominki? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do nowego konkursu literackiego "Już nie zapomnisz mnie" - www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i... co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając cały regulamin na blogu. :) Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń